Pulle

Door de snel stijgende coronacijfers heeft het parochieteam (PKG) van Pulle beslist om in de maand november de kerk te sluiten. Ons publiek is overwegend niet meer zo jong en behoort tot de risicogroep. Met pijn in het hart hebben we onze verantwoordelijkheid genomen en we zijn er zeker van dat dit de juiste beslissing is. De gezondheid van onze parochianen komt nu op de eerste plaats. In gedachten en gebed blijven we verbonden in deze moeilijke tijden. 

In het evangelie staat : bemin je naaste gelijk uzelf. Dat kunnen we nu waarmaken: Wees voorzichtig, houd afstand, draag een masker, was uw handen regelmatig, beperk uw contacten en samen kunnen we er misschien voor zorgen dat het coronabeestje verdwijnt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *