Eucharistie in Zandhoven

Nooit hadden wij gedacht dat de beperkende maatregelen voor de liturgie zo lang zouden aanhouden! Daarom heeft onze plaatselijke kerngroep besloten om vanaf zondag 9 mei terug te starten met de zondagsviering in onze kerk om 9.30 uur weliswaar met de beperkte capaciteit van 15 personen. 

Om dit alles in goede banen te leiden vragen we je om je deelname aan de zondagseucharistie telefonisch te reserveren. Indien de plaatsen voor de eerstkomende zondag bezet zijn, kan je met voorrang reserveren voor één van de twee daaropvolgende zondagen (of feestdag) zodat iedereen die dit wenst de kans krijgt om een viering in de kerk bij te wonen. 

Tel. 03/ 484.52.31 bij Herman en Marja alleen op dinsdag en donderdag tussen 19.00 uur en 20.00 uur.

We kunnen enkel de mensen toelaten die telefonisch gereserveerd hebben. 

Het is onze wens om zo snel mogelijk met gans onze parochie eucharistie te kunnen vieren in onze kerk. Laat ons hopen dat de maatregelen dit snel toelaten! 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *