Yes!  … we kunnen van start met onze vormselvoorbereiding.

Op zaterdag 5 juni gaan we wandelend elkaar ontmoeten:50 vormelingen, hun ouder en catechisten. Van post naar post maak je kennis met alle catechisten, kom je meer te weten van wat onze catechese allemaal inhoudt en kan je uiteraard al je vragen stellen. 
Om dit alles coronaproof te houden, schuilt hier een hele organisatie achter en kan je niet zomaar aansluiten. Wie nog geen mail ontving, wie nog niet ingeschreven is en toch dit jaar zijn vormsel wil doe, mag nog altijd een mailtje sturen naar: vormelingen.zandhoven@gmail.com
Wij kijken alvast uit naar volgende week zaterdag, 5 juni, waarin wij kunnen starten met de GPS: Gods Persoonlijk Spoor!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *