Reunië met de Vormelingen van 2019

Op dinsdag 17.08.2021 zijn de vormelingen van 2019 van Massenhoven samengekomen bij mij thuis.Wij spreken nog regelmatig af om eens een ijsje te gaan eten of ze helpen mij met iets in de parochie maar deze bijeenkomst draaide helemaal rond hen.We hebben een gezelschapspelletje gespeeld. Het is er bij 1 gebleven omdat de gespreksonderwerpen telkens interessanter werden.Deze groep is echt uniek. De vriendschap die zij hebben, straalt respect en liefde uit. Ze luisteren naar elkaar. Geen enkel onderwerp wordt uit de weg gegaan. Natuurlijk is er heel wat afgelachen. 
We hebben samen zelf pizza’s gemaakt en dit met smaak opgegeten.Rond 18.30u waren we zeker nog niet uitgepraat of gelachen maar hebben zij de avond verder gezet met een sleep-over bij 1 van hen.
Bedankt Lander, Nand-Louis, Rune, Emma, Anna en JulieTot de volgende samenkomst
Van jullie trotse catechiste Caroline

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *